En zengin ve En güncel Eğitim Kataloğu

Vidobu Eğitim Kataloğu, 12.000'den fazla video içerik ve 630’dan fazla eğitim ile en zengin ve en güncel Türkçe eğitim kataloğudur.

Tüm Eğitim Süreçleriniz Vidobu LMS ile Tek Adreste!

Tüm Yetkinlikler için Vidobu Eğitim Kataloğu

Katalogda yer alan Satış, Liderlik, İletişim, Takım Çalışması, Dijital Beceriler gibi 22 farklı temel yetkinlik alanındaki eğitimleri çalışanlarınıza sunarak, gelişimlerine her alanda katkıda bulunabilirsiniz.

Güncel İçerikler

Yeni nesil öğrenmeye uygun, yeni jenerasyonların öğrenme tercihleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış özel içeriklerle çok daha yenilikçi ve zengin bir eğitim deneyimi yaşayın.

Mikro İçerikler; Anlamlı Alt Başlıklar

Artık iş başında ve hızlı öğrenme devri. Çalışanlarınıza uzun ve saatlerce süren eğitimler yerine, mikro olarak hazırlanmış ve onların ihtiyaçlarına hitap eden anlamlı alt başlıklardan oluşan, birkaç dakikalık aralarda bile öğrenebilecekleri içerikler sunun.

En Beğenilen Eğitim Kataloğu

Vidobu eğitim kataloğu, sadece en güncel ve en zengin Türkçe eğitim kataloğu değil, aynı zamanda en çok beğenilen eğitim kataloğu. Eğitimlerimizin ortalama beğenilme ve memnuniyet puanı 10 üzerinden 9.1 :) Eminiz ki sizde seveceksiniz.

Çalışanlarınıza Özel Eğitim Yolculukları

Katalogdaki zengin eğitim seçeneklerini özelleştirerek şirketiniz için eşsiz eğitim yolculuklarını birlikte tasarlayalım. Bütün kataloğun mikro yapıda olması sayesinde, herhangi bir eğitimin içerisine kendi özel içeriğinizi ekleyebilir, mevcut içeriği çok kolay ve hızlı bir şekilde kurumunuza özel bir hale getirebilirsiniz.

Etkileşimli İçerikler

Eğitim aralarında soru ve sınavlar ekleyebilir, ilerleyişi kullanıcın cevabına göre şekillendirerek çok daha etkileşimli eğitimler sunabilirsiniz. Üstelik standart soru ve sınavlar yerine kendi metinlerinizi ekleyebilir, eğitimdeki etkileşimi en üst düzeye çıkarırken, katalog kapsamında hazır olan bir içeriği de çok hızlı bir şekilde kurumunuza özelleştirilmiş olarak çalışanlarınızla paylaşabilirsiniz.

Dilediğiniz Formatı Siz Seçin; SCORM ya da Video

Bütün içerikleri dilediğiniz formatta, SCORM ya da Video dosyası olarak, alabilir ve en hızlı şekilde çalışanlarınızla buluşturabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bütün Vidobu eğitim kataloğu içeriklerini video formatında alabileceğiniz gibi, SCORM dosyası olarak da alıp kullanabilirsiniz.

Evet, sadece 2 günde size özel kurumsal tube altyapısını kurup 12.000'den fazla videoyu ve 620'den fazla eğitimi kurumsal tube markanız altında kullanıcılarınızla buluşturabilirsiniz.

İhtiyacınıza özel belirlediğiniz eğitim veya eğitim serilerini almanız mümkündür.

İçeriklerimizin genel beğenilme ve memnuniyet puanları 10 üzerinden 9.1. Bu bizi çok mutlu etse de bu oranı sürekli daha yukarı taşımaya ve her zaman kaliteli içerikler üretmeye azami özen gösteriyoruz.

Vidobu en zengin ve güncel Türkçe eğitim kataloğunu sunmaktadır. Özellikle ihtiyaç duyulan güncel konular hakkında sürekli güncel eğitimler eklenir. Neredeyse her hafta yeni bir eğitim eklenerek eğitim katalogu sürekli olarak güncel tutulur.

Bütün Vidobu eğitimleri alanında uzman eğitmen ve üniversite akademik kadrosu ile hazırlanır. Eğitmenler konu üzerindeki bilgi, deneyim, tecrübe ve yeterliliklerine göre özenle seçilir.

Evet. Vidobu paketlerinde kullanıcılarınız tüm içeriklere hiçbir kısıtlama olmadan erişim sağlayabilmektedir. 12.000+ eğitim videosundan oluşan eğitim kataloğumuz tüm paketlere dahildir.

Hayır. Vidobu Eğitim Kütüphanesini satın aldığınızda mevcut 12.000+ eğitim videosuna ek olarak, anlaşmanız boyunca her ay eklenen yeni eğitimlere de erişim hakkına sahip olursunuz.

VİDOBU İLE KURUMUNUZA DEĞER KATIN!

Tüm eğitim ihtiyaçlarınız için kaliteli ve hızlı çözümlerimizle kurumunuza değer katmaya siz de hemen başlayın.

Demo Talep Et
Çözümler