Tüm Eğitim Süreçleriniz Vidobu LMS ile Tek Adreste!

Vidobu LMS ile kullanıcılarınızın baştan sona bütün eğitim süreçlerini yönetebilir, bir LMS'in sunduğu özelliklerin yanında zengin LXP (Learning Experience Platform) deneyimini de yaşatabilirsiniz.

Tüm Eğitim Süreçleriniz Vidobu LMS ile Tek Adreste!

Modüler İçerik ve Video Sunan Yapay Zeka Tabanlı, Akıllı LMS

Yüzlerce firmanın ve yüz binlerce çalışanın kullandığı Vidobu LMS ile online ve sınıf içi eğitimler oluşturabilir, planlayabilir, takip edebilir ve raporlayabilirsiniz. Vidobu LMS, kullanıcılarınıza en iyi öğrenme deneyimini yaşatabilmeniz için size gerekli olan bütün altyapı ve hizmetleri sunan bir çözüm noktasıdır

Bütün Eğitim Çözümleri Bir Arada!

Online eğitimlerinizi yükleyin, sınıf içi eğitimlerinizi buradan takip edin, sanal sınıflar oluşturun, sınavlar yapın ve anketler düzenleyin; baştan sona bütün eğitim çözümleriniz için Vidobu LMS yanınızda!

Basit ve Kullanışlı Ara Yüzler

Kullanıcı deneyiminin ön planda tutulduğu Vidobu LMS, her alanda en iyi eğitim deneyimi sunar. Kullanıcılar aradıklarını rahatlıkla bulabilir, eğitimlere çok daha hızlı erişebilir, daha fazla içeriği tüketerek daha fazla öğrenirler.

Kendi Eğitimlerinizi Tasarlayın

Bütün önemli içeriklerinizi, sunumlarınızı, eğitmen çekimlerinizi, vaka çalışmalarınızı, PPT ve PDF gibi dokümanlarınızı hiçbir farklı uygulamaya gerek kalmadan kolayca eğitim olarak yükleyin ve çalışanlarınızla buluşturun.

Sürükleyici Eğitim Yolculukları Oluşturun

Baştan sona tüm eğitim yolculuğunu yönetmek son derece kolay. Size esneklik tanıyan Vidobu LMS ile görevler ve akışlar içeren, öğrenme deneyimini arttıracak, çalışanların rol ve sorumluluklarına göre sürükleyici eğitim yolculukları hazırlayın.

Etkileşimli Video ve İçerikler Sunun!

Vidobu LMS, karmaşık ve uzun süren SCORM üretimlere ihtiyacınız olmadan bireysel olarak kolaylıkla etkileşimli içerikler oluşturmanıza imkan tanır. Eğitim üzerinden dilediğiniz yere soru ve sınavlar ekleyerek eğitimin akışını buna göre şekillendirebilirsiniz. Üstelik daha sonra istediğiniz gibi güncelleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan Vidobu LMS!

Modüler Yapıda Eğitimler

Bütün içerikleriniz modüler yapıda ekleyebilirsiniz. Kullanıcılar istedikleri alt içeriğe çok daha hızlı ulaşır, ihtiyaç duydukları konu başlığına direkt olarak erişebilirler ve daha çok daha etkili, ihtiyaca yönelik öğrenme gerçekleşmiş olur.

Ölçme ve Değerlendirme için Gelişmiş Raporlama ekranlarını deneyimleyin!

Gelişmiş rapor, anket ve sınav seçenekleri ile eğitimlerinizi en etkin şekilde ölçün. Anketler düzenleyerek eğitimler hakkında geribildirimler toplayın. Canlı Dashboard ile bütün eğitim süreçlerinizi anlık olarak takip edin, dashboard verilerine göre en doğru aksiyonları planlayın ve eğitim süreçlerinizi çok daha efektif yönetin.

Özelleştirilmiş Sertifika Yönetimi

Kurumsal logo ve renklerinizle oluşturulmuş sertifikalar her eğitimden sonra otomatik olarak oluşturulur. Kullanıcılar kurumunuza özel üretilmiş sertifikaları PDF formatında indirebilir, istediği platformlarda paylaşabilir, hatta tek tıkla Linkedin sertifikalarına entegre edebilirler.

Tüm Cihaz ve Tarayıcılarla Uyumlu

Farklı harici bir uygulama indirmeye gerek duymadan, kesintisiz eğitim deneyimi. Herhangi bir uygulama indirmenize gerek kalmadan, bilgisayarların yanında, responsive özelliği ile bütün, tablet ve cep telefonlarında eğitimlerden en iyi verimi alacak şekilde çalışır.

Vidobu LMS, aynı zamanda bir Kurumsal Tube!

Vidobu LMS ile farklı bir Kurumsal Tube altyapısına ihtiyacınız olmaz, bütün video içerikleriniz en uygun formatta gösterilecek şekilde işlenir. Bütün hizmetleri tek platform üzerinden alırsınız, farklı bir CDN servisine ihtiyaç duymadan, farklı entegrasyon süreçlerine gerek kalmadan zaman ve maliyet avantajı sağlar.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet, mevcut bütün içerik ve eğitim paketi çeşitlerini Vidobu LMS'e yükleyerek kullanıcılarınızla buluşturabilirsiniz.

Vidobu LMS ile başka hiçbir sisteme ihtiyacınız olmadan online ve sınıf içi eğitimler oluşturabilir, planlayabilir, takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Evet, sınıf içi eğitimlerinizi de Vidobu üzerinden oluşturabilirsiniz.

Vidobu LMS ile daha kapsamlı bir öğrenme deneyimi sunmak için kullanıcılarınızı geliştirmek istediğiniz alanlarda programlar tasarlayabilir, video ve scorm içeriklerin arasına okuma dokümanları ve pdf dosyaları ekleyebilir ya da aralarda sorular sorarak çok daha zengin bir program yapısı kurgulayabilirsiniz.

Sadece SCORM, AICC gibi teknik eğitim paketlerini değil, PDF, PPT, Word gibi bütün dokümanları Vidobu LMS ile kullanıcılarınıza bir eğitim olarak sunabilirsiniz.

Evet, eğitim sonuna test ve sınavlar ekleyebileceğiniz gibi diğer bütün video ve içeriklerin aralarına da sorular ekleyerek çok daha etkileşimli eğitimler sunabilirsiniz.

Evet kullanıcılar diledikleri eğitimleri talep edebilir, talep yöneticilerine veya eğitim birimine düşerek değerlendirmeye alınabilir.

Evet, kurumunuza özel dilediğiniz görsel ve logolarla sertifika oluşturabilirsiniz. Kullanıcılarınız eğitimleri tamamladıklarında sertifikaları otomatik oluşur. Bu sertifikaları PDF olarak indirebilecekleri gibi bütün sosyal medya kanalları üzerinden direkt paylaşım da yapabilirler.

Kullanıcılarınızın beğendikleri bütün içeriklerin bağlantılarını birbirleri ile paylaşabilmeleri mümkündür. Eğitime ulaşmak için linke tıklamaları yeterlidir. (Eğitim bilgileri link ile paylaşılabilir ancak eğitimin tamamını görüntülemek için kişinin eğitime erişim yetkisinin olması gerekir, böylelikle eğitimleriniz kullanıcılar arasında paylaşıldığı ve organik bir şekilde yayıldığı gibi, kurumunuzdan olmayan farklı kişilerin eğitime erişmesi engellenmiş olur.) Kullanıcılar aynı zamanda beğendikleri bütün eğitimleri Linkedin gibi mecralar üzerinden de paylaşabilirler. Böylece bütün kullanıcılar bir nevi eğitimlerinizi yayan gönüllü eğitim elçilerine dönüşmüş olur.

Tablet ve cep telefonları dahil bütün cihazlardan erişilebilir, bütün ekranlarda en iyi performansla çalışır. Farklı bir uygulama indirmenizi gerektirmez.

Vidobu bir Mynet iştirakidir, Türkiye'nin en büyük haber sitelerinden biri olan ve günde 10 milyona yakın hit alan Mynet altyapısını kullanır. 100.000'den fazla kullanıcısı olan iş ortaklarımız da dahil olmak üzere bütün sistem hiçbir takılma ve donma olmadan tam verimle çalışmaktadır.

Evet, Vidobu kurumunuz için en gelişmiş kurumsal tube altyapısını sunar. Size özel olarak açılacak bu kurumsal tube ile kullanıcılarınızın yönetimini yapabilir, gelişmiş dashboard ekranlarını ile takip edebilir ve bütün videolarınızı en ideal formatta yükleyerek kullanıcılarınıza ulaştırabilirsiniz. Üstelik harici hiç bir CDN desteği gerektirmez. Ayrıca yüklediğiniz videoların boyut ve formatlarını değiştirmenize gerek kalmadan sistem sizin için her şeyi otomatik yaparak son kullanıcının bağlantı hızına göre en ideal format ve boyutta gösterilir.

Vidobu hepsini kapsayan gelişmiş bir eğitim çözümleri platformu. LMS olarak kullanan iş ortaklarımız olduğu gibi bir LMS'in yanına Kurumsal Tube olarak kullanan iş ortaklarımız da mevcut. Kullanıcılarınıza en iyi deneyimi sunmanız için Vidobu sistemlerini bir bütün olarak kullanmanız önerilir.

Evet, mevcutta kullanılan yerli ve yabancı neredeyse bütün İK sistemleri ile entegrasyon çalışmalarımız mevcut. İK sistemleri ile mevcutta olan entegrasyon tecrübemiz size kurulacak yeni LMS için büyük bir hız ve kolaylık sağlayacak.

Evet. Mevcut altyapımızda bulunan SSO entegrasyonu ile kısa sürede mevcut tüm sistemlerinizle entegrasyon yapılabilir.

Evet. Sistemimizi ister Vidobu Eğitim Kataloğu ile birlikte kullanabilir, isterseniz de sadece kendi içeriklerinizi yükleyip sadece Vidobu LMS veya Vidobu VideoTube altyapısını kullanabilirsiniz.

VİDOBU İLE KURUMUNUZA DEĞER KATIN!

Tüm eğitim ihtiyaçlarınız için kaliteli ve hızlı çözümlerimizle kurumunuza değer katmaya siz de hemen başlayın.

Demo Talep Et
Çözümler