2010 Yılından Bu Yana Dijital Eğitimde Çözüm Noktası

Vidobu Eğitim Teknolojileri A.Ş. kurumlara özel altyapı ve yazılım ürünleri, en güncel ve en geniş dijital eğitim kataloğu ile tüm eğitim ihtiyaçlarınıza yönelik anahtar teslim çözümler sunar.

200+ Kurumsal Firma
35+ Üniversite
1.300.000+ Kullanıcı

Bütün Eğitim Çözümleri Bir Arada!

Online eğitimlerinizi yükleyin, sınıf içi eğitimlerinizi buradan takip edin, sanal sınıflar oluşturun, sınavlar yapın ve anketler düzenleyin; baştan sona bütün eğitim çözümleriniz için Vidobu LMS yanınızda!

Basit ve Kullanışlı Ara Yüzler

Kullanıcı deneyiminin ön planda tutulduğu Vidobu LMS, her alanda en iyi eğitim deneyimi sunar. Kullanıcılar aradıklarını rahatlıkla bulabilir, eğitimlere çok daha hızlı erişebilir, daha fazla içeriği tüketerek daha fazla öğrenirler.

Kendi Eğitimlerinizi Tasarlayın

Bütün önemli içeriklerinizi, sunumlarınızı, eğitmen çekimlerinizi, vaka çalışmalarınızı, PPT ve PDF gibi dokümanlarınızı hiçbir farklı uygulamaya gerek kalmadan kolayca eğitim olarak yükleyin ve çalışanlarınızla buluşturun.

Sürükleyici Eğitim Yolculukları Oluşturun

Baştan sona tüm eğitim yolculuğunu yönetmek son derece kolay. Size esneklik tanıyan Vidobu LMS ile görevler ve akışlar içeren, öğrenme deneyimini arttıracak, çalışanların rol ve sorumluluklarına göre sürükleyici eğitim yolculukları hazırlayın.

Etkileşimli Video ve İçerikler Sunun!

Vidobu LMS, karmaşık ve uzun süren SCORM üretimlere ihtiyacınız olmadan bireysel olarak kolaylıkla etkileşimli içerikler oluşturmanıza imkan tanır. Eğitim üzerinden dilediğiniz yere soru ve sınavlar ekleyerek eğitimin akışını buna göre şekillendirebilirsiniz. Üstelik daha sonra istediğiniz gibi güncelleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan Vidobu LMS!

Modüler Yapıda Eğitimler

Bütün içerikleriniz modüler yapıda ekleyebilirsiniz. Kullanıcılar istedikleri alt içeriğe çok daha hızlı ulaşır, ihtiyaç duydukları konu başlığına direkt olarak erişebilirler ve daha çok daha etkili, ihtiyaca yönelik öğrenme gerçekleşmiş olur.

Ölçme ve Değerlendirme için Gelişmiş Raporlama ekranlarını deneyimleyin!

Gelişmiş rapor, anket ve sınav seçenekleri ile eğitimlerinizi en etkin şekilde ölçün. Anketler düzenleyerek eğitimler hakkında geribildirimler toplayın. Canlı Dashboard ile bütün eğitim süreçlerinizi anlık olarak takip edin, dashboard verilerine göre en doğru aksiyonları planlayın ve eğitim süreçlerinizi çok daha efektif yönetin.

Özelleştirilmiş Sertifika Yönetimi

Kurumsal logo ve renklerinizle oluşturulmuş sertifikalar her eğitimden sonra otomatik olarak oluşturulur. Kullanıcılar kurumunuza özel üretilmiş sertifikaları PDF formatında indirebilir, istediği platformlarda paylaşabilir, hatta tek tıkla Linkedin sertifikalarına entegre edebilirler.

Tüm Cihaz ve Tarayıcılarla Uyumlu

Farklı harici bir uygulama indirmeye gerek duymadan, kesintisiz eğitim deneyimi. Herhangi bir uygulama indirmenize gerek kalmadan, bilgisayarların yanında, responsive özelliği ile bütün, tablet ve cep telefonlarında eğitimlerden en iyi verimi alacak şekilde çalışır.

Vidobu LMS, aynı zamanda bir Kurumsal Tube!

Vidobu LMS ile farklı bir Kurumsal Tube altyapısına ihtiyacınız olmaz, bütün video içerikleriniz en uygun formatta gösterilecek şekilde işlenir. Bütün hizmetleri tek platform üzerinden alırsınız, farklı bir CDN servisine ihtiyaç duymadan, farklı entegrasyon süreçlerine gerek kalmadan zaman ve maliyet avantajı sağlar.

VİDOBU İLE KURUMUNUZA DEĞER KATIN!

Tüm eğitim ihtiyaçlarınız için kaliteli ve hızlı çözümlerimizle kurumunuza değer katmaya siz de hemen başlayın.

Demo Talep Et
Çözümler