VİDOBU İLE KURUMUNUZA DEĞER KATIN!

Tüm eğitim ihtiyaçlarınız için kaliteli ve hızlı çözümlerimizle kurumunuza değer katmaya siz de hemen başlayın.

PROFESYONEL

50 kullanıcıya kadar
  • 11.000+ Eğitim İçeriği
  • Dakikalar İçinde Kullanıma Hazır
  • E-mail Desteği
Tüm Özellikler
89

ay/kullanıcı

PREMIUM

50+ kullanıcı
  • 11.000+ Eğitim İçeriği
  • Tüm Özelliklere Sahip Akıllı LMS
  • Kurumunuza Özel Arayüz
  • Kurumunuza Özel Domain
  • Özel Müşteri Desteği
Tüm Özellikler

Size özel fiyat teklifi için

200+ Kurumsal Firma
35+ Üniversite
1.100.000+ Kullanıcı
VİDOBU PAKET DETAYLARI PROFESYONEL 50 kullanıcıya kadar PREMIUM 50+ kullanıcı
Vidobu İçerik - Eğitim Kütüphanesi

11.000+ Video Eğitim ile En Zengin ve En Güncel Türkçe Eğitim Kataloğu

11.000+ Video Eğitime sınırsız erişim
Her ay eklenen yeni eğitimler
Video tabanlı yüksek kalitede eğitimler
Modüler içerik yapısı
Uzman eğitmenler
Vidobu LMS - Eğitim Yönetim Sistemi

Yapay Zeka Tabanlı, Modüler İçerik ve Video Sunan Akıllı LMS

Basit ve Kullanışlı Arayüzler
Detaylı Kullanıcı Yönetimi
Detaylı Raporlama
Eğitim Atama Modülü
Alt Kurum Yönetimi
Departman ve Pozisyon Yönetimi
Her Formatta Eğitim Yükleme (Video, PDF, Ses, SCORM ve AICC)
Sınıf İçi Eğitimler
Kuruma Özel Sertifikalar
Yapay Zeka Desteği
Eğitim Yolculukları
Canlı Dashboard (Raporlama)
Oyunlaştırma Modülü
Kuruma Özel Tasarım
Kuruma Özel Domain
SSO Entegrasyonu
E-mail ile Destek
Özel Müşteri Desteği

SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet, mevcut bütün içerik ve eğitim paketi çeşitlerini Vidobu LMS'e yükleyerek kullanıcılarınızla buluşturabilirsiniz.

Vidobu LMS ile başka hiçbir sisteme ihtiyacınız olmadan online ve sınıf içi eğitimler oluşturabilir, planlayabilir, takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Evet, sınıf içi eğitimlerinizi de Vidobu üzerinden oluşturabilirsiniz.

Vidobu LMS ile daha kapsamlı bir öğrenme deneyimi sunmak için kullanıcılarınızı geliştirmek istediğiniz alanlarda programlar tasarlayabilir, video ve scorm içeriklerin arasına okuma dokümanları ve pdf dosyaları ekleyebilir ya da aralarda sorular sorarak çok daha zengin bir program yapısı kurgulayabilirsiniz.

Sadece SCORM, AICC gibi teknik eğitim paketlerini değil, PDF, PPT, Word gibi bütün dokümanları Vidobu LMS ile kullanıcılarınıza bir eğitim olarak sunabilirsiniz.

Evet, eğitim sonuna test ve sınavlar ekleyebileceğiniz gibi diğer bütün video ve içeriklerin aralarına da sorular ekleyerek çok daha etkileşimli eğitimler sunabilirsiniz.

Evet kullanıcılar diledikleri eğitimleri talep edebilir, talep yöneticilerine veya eğitim birine düşerek değerlendirmeye alınabilir.

Evet, kurumunuza özel dilediğiniz görsel ve logolarla sertifika oluşturabilirsiniz. Kullanıcılarınız eğitimleri tamamladıklarında sertifikaları otomatik oluşur. Bu sertifikaları PDF olarak indirebilecekleri gibi bütün sosyal medya kanalları üzerinden direkt paylaşım da yapabilirler.

Kullanıcılarınızın beğendikleri bütün içeriklerin bağlantılarını birbirleri ile paylaşabilmeleri mümkündür. Eğitime ulaşmak için linke tıklamaları yeterlidir. (Eğitim bilgileri link ile paylaşılabilir ancak eğitimin tamamını görüntülemek için kişinin eğitime erişim yetkisinin olması gerekir, böylelikle eğitimleriniz kullanıcılar arasında paylaşıldığı ve organik bir şekilde yayıldığı gibi, kurumunuzdan olmayan farklı kişilerin eğitime erişmesi engellenmiş olur.) Kullanıcılar aynı zamanda beğendikleri bütün eğitimleri Linkedin gibi mecralar üzerinden de paylaşabilirler. Böylece bütün kullanıcılar bir nevi eğitimlerinizi yayan gönüllü eğitim elçilerine dönüşmüş olur.

Tablet ve cep telefonları dahil bütün cihazlardan erişilebilir, bütün ekranlarda en iyi performansla çalışır. Farklı bir uygulama indirmenizi gerektirmez.

Vidobu bir Mynet iştirakidir, Türkiye'nin en büyük haber sitelerinden biri olan ve günde 10 milyona yakın hit alan Mynet altyapısını kullanır. 100.000'den fazla kullanıcısı olan iş ortaklarımız da dahil olmak üzere bütün sistem hiçbir takılma ve donma olmadan tam verimle çalışmaktadır.

Evet, Vidobu kurumunuz için en gelişmiş kurumsal tube alt yapısını sunar. Size özel olarak açılacak bu kurumsal tube ile kullanıcılarınızın yönetimini yapabilir, gelişmiş dashboard ekranlarını ile takip edebilir ve bütün videolarınızı en ideal formatta yükleyerek kullanıcılarınıza ulaştırabilirsiniz. Üstelik harici hiç bir CDN desteği gerektirmez. Ayrıca yüklediğiniz videoların boyut ve formatlarını değiştirmenize gerek kalmadan sistem sizin için her şeyi otomatik yaparak son kullanıcının bağlantı hızına göre en ideal format ve boyutta gösterilir.

Vidobu hepsini kapsayan gelişmiş bir eğitim çözümleri platformu. LMS olarak kullanan iş ortaklarımız olduğu gibi bir LMS'in yanına Kurumsal Tube olarak kullanan iş ortaklarımız da mevcut. Kullanıcılarınıza en iyi deneyimi sunmanız için Vidobu sistemlerini bir bütün olarak kullanmanız önerilir.

Evet, mevcutta kullanılan yerli ve yabancı neredeyse bütün İK sistemleri ile entegrasyon çalışmalarımız mevcut. İK sistemleri ile mevcutta olan entegrasyon tecrübemiz size kurulacak yeni LMS için büyük bir hız ve kolaylık sağlayacak.

Bütün Vidobu eğitim kataloğu içeriklerini video formatında alabileceğiniz gibi, SCORM dosyası olarak da alıp kullanabilirsiniz.

Evet, sadece 2 günde size özel kurumsal tube altyapısını kurup 11.000'den fazla videoyu ve 620'den fazla eğitimi kurumsal tube markanız altında kullanıcılarınızla buluşturabilirsiniz.

İhtiyacınıza özel belirlediğiniz eğitim veya eğitim serilerini almanız mümkündür.

İçeriklerimizin genel beğenilme ve memnuniyet puanları 10 üzerinden 9.1. Bu bizi çok mutlu etsede bu oranı sürekli daha yukarı taşımaya ve her zaman kaliteli içerikler üretmeye azami özen gösteriyoruz.

Vidobu en zengin ve güncel Türkçe eğitim kataloğunu sunmaktadır. Özellikle ihtiyaç duyulan güncel konular hakkında sürekli güncel eğitimler eklenir. Neredeyse her hafta yeni bir eğitim eklenerek eğitim katalogu sürekli olarak güncel tutulur.

Bütün Vidobu eğitimleri alanında uzman eğitmen ve üniversite akademik kadrosu ile hazırlanır. Eğitmenler konu üzerindeki bilgi, deneyim, tecrübe ve yeterliliklerine göre özenle seçilir.

Evet. Vidobu paketlerinde kullanıcılarınız tüm içeriklere hiçbir kısıtlama olmadan erişim sağlayabilmektedir. 11.000+ eğitim videosundan oluşan eğitim kataloğumuz tüm paketlere dahildir.

Hayır. Vidobu Eğitim Kütüphanesini satın aldığınızda mevcut 11.000+ eğitim videosuna ek olarak, anlaşmanız boyunca her ay eklenen yeni eğitimlere de erişim hakkına sahip olursunuz.

Evet. Mevcut altyapımızda bulunan SSO entegrasyonu ile kısa sürede mevcut tüm sistemlerinizle entegrasyon yapılabilir.

Evet. Sistemimizi ister Vidobu Eğitim Kataloğu ile birlikte kullanabilir, isterseniz de sadece kendi içeriklerinizi yükleyip sadece Vidobu LMS veya Vidobu VideoTube altyapısını kullanabilirsiniz.