0.5x 1.0x 1.5x 2.0x
1x

21. Yüzyılda Satışın Sırları Eğitim Detayı

İnsan doğuştan satışçı mıdır? Ya da sonradan alınan eğitimlerle satışçı olmak mümkün müdür? Bu soruların cevaplarına yüzde yüz kanıtlanmış bir sonuç henüz verilmemiştir. 1999 yılından bu yana binlerce kişiye satış, satış yönetimi, sunum teknikleri, satış psikolojisi, duygusal zeka ve beden dili, zaman yönetimi gibi konularda eğitimler veren Taner Özdeş, bu soruların cevaplarını anlatıyor. Satışın bir insan işi olduğunu iddia eden Özdeş, Türkiye'de satışı meslek olarak edinmiş birçok kişiye yol gösterici olmayı, birikim ve tecrübelerini aktarmayı hedefliyor.

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, 21., Yüzyılda, Satışın, Sırları, Satışın, 10, altın, kuralı bu eğitimde yer alan konulardır. 21. Yüzyılda Satışın Sırları eğitim setinde yer alan Satışın 10 altın kuralı video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

21. Yüzyılda Satışın Sırları Eğitim İçeriği

21. Yüzyılda Satışın Sırları Hakkında Sorulan Sorular

21. Yüzyılda Satışın Sırları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.