Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

3ds Max Birleşik Nesneler Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, 3ds Max ile birleşik nesnelerin kullanımı anlatılmıştır. Birleşik nesneler, birden fazla nesne kullanılarak bir nesne oluşturmamıza yarayan modelleme komutlarıdır. Bu eğitim sonrasında sizlerde 3ds Max programında birleşik nesneleri kullanarak modelleme yapabileceksiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, 3ds, Max, Birleşik, Nesneler, Scatter, nesnesi bu eğitimde yer alan konulardır. 3ds Max Birleşik Nesneler eğitim setinde yer alan Scatter nesnesi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3ds Max Birleşik Nesneler Eğitim İçeriği

3ds Max Birleşik Nesneler Hakkında Sorulan Sorular

3ds Max Birleşik Nesneler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.