Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

3ds Max ile Mental Ray Render Ayarları Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere 3ds Max ile beraber gelen mental ray render motoru anlatılmıştır. Mental ray nedir, ne için kullanılır, materyalleri nasıl kullanılır, hangi programlarla birlikte kullanılabilir, nesneleri nelerdir, render ayarları nasıl yapılır, mental ray ışıkları nelerdir gibi detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim sonrasında sizlerde mental ray render motoru hakkında genel bilgiye sahip olacak, gerekli araçlara nerelerden erişebileceğinizi öğreneceksiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, 3ds, Max, ile, Mental, Ray, Render, Ayarları, Mental, ray, ayarları, kullanımı bu eğitimde yer alan konulardır. 3ds Max ile Mental Ray Render Ayarları eğitim setinde yer alan Mental ray ayarları kullanımı video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3ds Max ile Mental Ray Render Ayarları Eğitim İçeriği

3ds Max ile Mental Ray Render Ayarları Hakkında Sorulan Sorular

3ds Max ile Mental Ray Render Ayarları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.