Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

3ds Max Kesit ile Modelleme Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde 3ds Max ile lathe komutunu kullanarak kesitten modelleme nasıl yapılır, modellenen objeye materyal nasıl atanır, sahne nasıl hazırlanır, sahneye ışık nasıl eklenir ve hazırlanan sahnenin render işlemi nasıl yapılır gibi sorulara yanıt bulacaksınız. Bu eğitim sonrasında sizler de 3ds Max programı ile modelleme yapabilecek ve bu modellenen objenin renderını alabileceksiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, 3ds, Max, Kesit, ile, Modelleme, Enviroment, penceresi bu eğitimde yer alan konulardır. 3ds Max Kesit ile Modelleme eğitim setinde yer alan Enviroment penceresi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3ds Max Kesit ile Modelleme Eğitim İçeriği

3ds Max Kesit ile Modelleme Hakkında Sorulan Sorular

3ds Max Kesit ile Modelleme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.