Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

3ds Max Materyal Editor Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere; 3ds Max materyal editörünün nasıl kullanıldığı, 3ds Max ile materyalleri nesnelere nasıl uygulanacağı, materyal kanallarını ne işe yaradığı anlatılmıştır. Bu eğitim sonrasında sizlerde materyal editör kullanımını anlayacak ve detaylı bir biçimde parametrelerini biliyor olacaksınız.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, 3ds, Max, Materyal, Editor, Slate, materyal, editör, penceresi bu eğitimde yer alan konulardır. 3ds Max Materyal Editor eğitim setinde yer alan Slate materyal editör penceresi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

3ds Max Materyal Editor Eğitim İçeriği

3ds Max Materyal Editor Hakkında Sorulan Sorular

3ds Max Materyal Editor eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.