Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Access 2013 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Access 2013 ile herhangi bir veritabanı uygulamanızın planlama aşamasından, tablo tasarımını Access aktarmayı, tablolardan formlar oluşturmayı, form ve raporlar için sorgu oluşturmayı ve son bölümde rapor oluşturmayı bu eğitim setinde görebileceksiniz. Veritabanı uygulamaları için temel oluşturacak bu bilgilerle okul projelerinizi ve küçük ve orta ölçekli projelerinizi tasarlayıp Access’te hazırlayabilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Access, 2013, Başlangıç, Rehberi, Sorgu, denemeleri bu eğitimde yer alan konulardır. Access 2013 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Sorgu denemeleri video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Access 2013 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Access 2013 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Access 2013 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.