Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Acrobat Pro ile İnteraktif PDF Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, interaktif PDF dokümanını word, illustrator ve indesign programlarını kullanarak nasıl yapıldığını hakkında temel bilgi verdim. Kaydettiğimiz PDF dokümanı acrobat kullanarak nasıl yazı alanı, check box işareti eklemeyi ve güvenlik, yani erişebilirliği engellemek amaçlı şifre nasıl eklendiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu eğitim seti sonrasında, sizde artık hazırladınız özel belgelerini güvenle paylaşabilirsiniz

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Acrobat, Pro, ile, İnteraktif, PDF, Oluşturmak, Indesign, ile, form, oluşturmak, bu eğitimde yer alan konulardır. Acrobat Pro ile İnteraktif PDF Oluşturmak eğitim setinde yer alan Indesign ile form oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Acrobat Pro ile İnteraktif PDF Oluşturmak Eğitim İçeriği

Acrobat Pro ile İnteraktif PDF Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

Acrobat Pro ile İnteraktif PDF Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.