Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

ActionScript 3.0 ile OOP Oyun Programlama Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde Flash ve ActionScript 3.0 ile OOP yapısını kullanarak 2D bir uçak savaş oyununun nasıl yapılacağı anlatılmıştır. Adobe Flash CC ile ActionScript 3.0 programlama dilini kullanarak masaüstü oyunlar, mobil oyunlar ve online oyunlar geliştirebilirsiniz. Bu eğitim seti ile birlikte gelişmiş klavye kontrolleri, uçak hareketleri, uçak ve düşman ateşleme özellikleri son olarak da çarpışma ve skor özelliklerini kullanarak ActionScript 3.0 ile gelişmiş bir oyunun nasıl hazırlanacağını öğreneceksiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra Flash ve ActionScript 3.0 ile OOP yapısını kullanarak oyunlar geliştirebilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, ActionScript, 3.0, ile, OOP, Oyun, Programlama, Yapay, zeka, ve, kursunları, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. ActionScript 3.0 ile OOP Oyun Programlama eğitim setinde yer alan Yapay zeka ve kursunları oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

ActionScript 3.0 ile OOP Oyun Programlama Eğitim İçeriği

ActionScript 3.0 ile OOP Oyun Programlama Hakkında Sorulan Sorular

ActionScript 3.0 ile OOP Oyun Programlama eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.