Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Adobe Captivate 8 ile Etkileşimli E-Learning Hazırlamak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Adobe Captivate 8 ile eğlenceli işlevsel ve öğretici nitelikte eğitim içeriklerinin nasıl hazırlandığı hakkında detaylı bilgiler anlatılmıştır. Eğitim içeriğinde, kod yazmadan animasyon oluşturmak, interaktif özellikler eklemek, ekrandan video çekmek, sınav modülleri oluşturmak gibi konular hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Adobe Captivate programını etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Adobe, Captivate, 8, ile, Etkileşimli, E-Learning, Hazırlamak, Şablon, /, tema, değiştirmek bu eğitimde yer alan konulardır. Adobe Captivate 8 ile Etkileşimli E-Learning Hazırlamak eğitim setinde yer alan Şablon / tema değiştirmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Adobe Captivate 8 ile Etkileşimli E-Learning Hazırlamak Eğitim İçeriği

Adobe Captivate 8 ile Etkileşimli E-Learning Hazırlamak Hakkında Sorulan Sorular

Adobe Captivate 8 ile Etkileşimli E-Learning Hazırlamak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.