Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Adobe Color CC ile Renk Seçimi ve Kullanımı Eğitim Detayı

Adobe’nin renklerle çalışmayı kolaylaştıran servisi Color ile renk seçimi, renkler ile çalışmak ve uyumlu renklerin belirlenmesi artık çok kolay. Eğitim seti içerisinde; renk kurallarının neler olduğu, renk temaları oluşturmak, renk temaları aramak, RGB yada CMYK değerinde olan renginize göre uyumlu renkler bulmak, çekilen fotoğraflarda kullanılcak uyumlu renkleri tespit etmek, tablet yada akıllı telefonlarda Adobe Color uygulamasının kullanımı hakkında detayları anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Adobe Color’ı kullanarak uyumlu renklerinizi belirleyip tasarımlarınızı güçlendirebilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Adobe, Color, CC, ile, Renk, Seçimi, ve, Kullanımı, Mobil, uygulamalarda, Adobe, Color, bu eğitimde yer alan konulardır. Adobe Color CC ile Renk Seçimi ve Kullanımı eğitim setinde yer alan Mobil uygulamalarda Adobe Color video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Adobe Color CC ile Renk Seçimi ve Kullanımı Eğitim İçeriği

Adobe Color CC ile Renk Seçimi ve Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Adobe Color CC ile Renk Seçimi ve Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.