Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Adobe Comp CC ile Tabletle Mizanpaj Tasarımı Eğitim Detayı

Bu eğitimde sizlere iPad ile keyifli mizanpaj çalışmaların nasıl yapıldığı hakkında detaylar anlatılmıştır. Parmakla sürükleyerek dergi, broşür, afiş ve kartvizit hazırlayabilirsiniz. Yolculukta, tatilde ve her ortamda elinizde tabletinizle tasarımlarınızı oluşturabilir, sosyal medyada veya email yoluyla paylaşabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınıza tasarımınızı anında gönderebilir, InDesign programında açılmasını sağlayıp iş bölümü yapabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Adobe, Comp, CC, ile, Tabletle, Mizanpaj, Tasarımı, Şeffaflık, ayarlarını, belirlemek bu eğitimde yer alan konulardır. Adobe Comp CC ile Tabletle Mizanpaj Tasarımı eğitim setinde yer alan Şeffaflık ayarlarını belirlemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Adobe Comp CC ile Tabletle Mizanpaj Tasarımı Eğitim İçeriği

Adobe Comp CC ile Tabletle Mizanpaj Tasarımı Hakkında Sorulan Sorular

Adobe Comp CC ile Tabletle Mizanpaj Tasarımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.