Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Adobe Connect ile Canlı Toplantı Yönetimi Eğitim Detayı

Adobe Connect modüllerinden en çok kullanılan modül olan toplantı modülünü bu eğitim seti ile öğrenebilirsiniz. Adobe Connect ile yapılan toplantıların en önemli özelliği internet olan her ortamdan ve her cihazdan yönetilebilmesi. Katılımcılar da aynı şekilde her türlü mobil, tablet, PC ya da Mac ile bağlanarak toplantıya katılabilir, Toplantıları kaydederek zamanı uygun olmayan takipçilerin sonradan izlemesini sağlayabilirsiniz.Adobe Connect ile oturduğunuz yerden ülke sınırlarının dışına bile çıkabilir Webinar, toplantı ve eğitimler organize edebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler iyi öğrenmeler.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Adobe, Connect, ile, Canlı, Toplantı, Yönetimi, Belge, paylaşmak bu eğitimde yer alan konulardır. Adobe Connect ile Canlı Toplantı Yönetimi eğitim setinde yer alan Belge paylaşmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Adobe Connect ile Canlı Toplantı Yönetimi Eğitim İçeriği

Adobe Connect ile Canlı Toplantı Yönetimi Hakkında Sorulan Sorular

Adobe Connect ile Canlı Toplantı Yönetimi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.