Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

After Effects CS6 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim seti, dünyanın en popüler video, efekt ve animasyon programı olan Adobe After Effects CS6’nın temelini oluşturmaktadır. After Effects, hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturarak, 2 boyutlu ve 3 boyutlu ortamlarda animasyon yapma olanağı sunmaktadır. Yeni başlayanlar için hazırlanan bu eğitim setinde, After Effects programı neden tercih edilmeli, bize sunduğu kolaylıklar nelerdir, After Effects ile nasıl animasyon yapabiliriz gibi bir çok sorunuzun cevabını bulabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, CS6, Başlangıç, Rehberi, Çalışma, ortamını, kaydetme, ve, silme bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects CS6 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Çalışma ortamını kaydetme ve silme video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects CS6 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

After Effects CS6 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

After Effects CS6 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.