1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

After Effects ile Antik Yazı Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde After Effects kullanarak antik çağ ile ilgili sinema veya belgesel girişlerinde kullanılan yazı animasyonlarının nasıl yapıldığı hakkında detayları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde arka plan oluşturulması, yazının eklenmesi, kıvılcım efektlerinin oluşturulması, gölge ve ışık süzmeleri eklenilmesi, kamera animasyonu ve renk düzenlemesi gibi konulardan bahsedilmiştir. Sizlerde bu eğitim seti izledikten sonra, eğitim setinde kullandığım teknikleri ele alarak farklı yaratıcı yazı animasyonları oluşturabilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, After, Effects, ile, Antik, Yazı, Oluşturmak, Arka, plan, görselinin, oluşturulması bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Antik Yazı Oluşturmak eğitim setinde yer alan Arka plan görselinin oluşturulması video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Antik Yazı Oluşturmak Eğitim İçeriği

After Effects ile Antik Yazı Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Antik Yazı Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.