Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

After Effects ile Dijital Yayınlar için Video İçerik Üretmek Eğitim Detayı

After Effects ile Hareketli Görüntüler Hazırlama eğitim setinde dijital yayınlar için hareketli görüntüler hazırlama konusu anlatılmaktadır. Bir görsel üzerinden Photoshop üzerinde düzenlenerek başlayan konu, düzenlenen fotoğrafın After Effects üzerinde hareketli bir görüntü haline getirimesi ile devam etmektedir. Son olarak InDesign DPS ile dijital yayın haline getirildi.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, ile, Dijital, Yayınlar, için, Video, İçerik, Üretmek, Yazı, ekleme bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Dijital Yayınlar için Video İçerik Üretmek eğitim setinde yer alan Yazı ekleme video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Dijital Yayınlar için Video İçerik Üretmek Eğitim İçeriği

After Effects ile Dijital Yayınlar için Video İçerik Üretmek Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Dijital Yayınlar için Video İçerik Üretmek eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.