After Effects ile Galaksi Küresi Oluşturmak

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

After Effects ile Galaksi Küresi Oluşturmak Eğitim Seti

Bilim kurgu filmlerinde, animasyonlarda veya buna benzer bilgisayar oyunlarında gördüğünüz galaksi kürelerinin After Effects kullanarak nasıl yapıldığının detaylarını bu eğitimde anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde önceden hazırlanmış görsellerin küre şekline nasıl dönüştürüldüğü, renklendirme işlemleri, particle efektinin kullanımı, uzay boşluğunun nasıl oluşturlduğu atmosferin oluşturulması zoom efekti kullanımı gibi konulardan bahsedilmiştir. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra eğitimde anlatılan yöntemleri kullanarak rahatlıkla galaksi küresi oluşturabilir ve projelerinizde kullanabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Galaksi Küresi Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.311+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.