Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

After Effects ile Görünmez Adam Yapmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, After Effects kullanarak filmlerde gördüğünüz görünmez adam efektlerinin nasıl yapıldığı hakkında detayları anlattım. Eğitim seti içeriğinde, arka planın ayarlanması, Opacity ile ekrandaki kişinin nasıl yok edildiği, maskeleme kullanımı ve görünmez adam efektinin After Effects ile nasıl oluşturulduğunu gibi detaylı bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, eğitim setinde öğrendiğiniz teknikleri kullanarak çektiğiniz videolarda görünmez adam efektini rahatlıkla oluşturabilirsin

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, ile, Görünmez, Adam, Yapmak, Görünmezlik, efektini, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Görünmez Adam Yapmak eğitim setinde yer alan Görünmezlik efektini oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Görünmez Adam Yapmak Eğitim İçeriği

After Effects ile Görünmez Adam Yapmak Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Görünmez Adam Yapmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.