Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

After Effects ile Neon Efektli Motion Grafikler Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitimde sizlere hiçbir plug-in kullanmadan sadece After Effects içerisinde yer alan efektler ve teknikleri kullanarak nasıl neon ışık içeren hareketli grafik oluşturabileceğiniz anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; texture ile zemin oluşturmak, layer kullanarak ışıkları oluşturmak, ışıkların zeminde yansımalarının oluşturulması, keyframeler ve kamera animasyonları ile hareketli grafiğinin nasıl oluşturulduğu gibi konuları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra rahatlıkla eğitim setinde anlatılan teknikleri kullanarak hareketli grafik oluşturabilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, After, Effects, ile, Neon, Efektli, Motion, Grafikler, Oluşturmak, Kamera, animasyonu, eklemek bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Neon Efektli Motion Grafikler Oluşturmak eğitim setinde yer alan Kamera animasyonu eklemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Neon Efektli Motion Grafikler Oluşturmak Eğitim İçeriği

After Effects ile Neon Efektli Motion Grafikler Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Neon Efektli Motion Grafikler Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.