After Effects ile Photoshop Özelliklerinin Kullanımı

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

After Effects ile Photoshop Özelliklerinin Kullanımı Eğitim Seti

Bu eğitim setinde sizlere After Effects projelerinde çalışırken Photoshop özelliklerinden faydalanarak neler yapılabileceğinin bütün detaylarını bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde Photoshop'taki Channels özelliklerini kullanarak görselleri ayırma ve maskeleme işlemleri, Selection ve Refine Edge kullanımı, görsellerde Gradient aracı ile perspektif derinliğinin nasıl oluşturulduğu, videolarda lens bozulmaları ve bulanıklık sorunun nasıl giderildiğine dair bütün detaylar yer almaktadır. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra After Effects projelerinizde Photoshop özelliklerini kullanarak daha etkin çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Photoshop Özelliklerinin Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.359+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.