Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

After Effects ile Photoshop Özelliklerinin Kullanımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere After Effects projelerinde çalışırken Photoshop özelliklerinden faydalanarak neler yapılabileceğinin bütün detaylarını bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde Photoshop'taki Channels özelliklerini kullanarak görselleri ayırma ve maskeleme işlemleri, Selection ve Refine Edge kullanımı, görsellerde Gradient aracı ile perspektif derinliğinin nasıl oluşturulduğu, videolarda lens bozulmaları ve bulanıklık sorunun nasıl giderildiğine dair bütün detaylar yer almaktadır. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra After Effects projelerinizde Photoshop özelliklerini kullanarak daha etkin çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, ile, Photoshop, Özelliklerinin, Kullanımı, Gradient, tool, ile, derinlik, etkisi, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Photoshop Özelliklerinin Kullanımı eğitim setinde yer alan Gradient tool ile derinlik etkisi oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Photoshop Özelliklerinin Kullanımı Eğitim İçeriği

After Effects ile Photoshop Özelliklerinin Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Photoshop Özelliklerinin Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.