Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

After Effects ile Yüz Efekti Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, After Effects’in ileri teknikleri kullanarak çektiğiniz yada çekilen videolarda yüz efektlerinin nasıl yapıldığı hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, Mocha ile tracking kullanımı, grid ve noise kullanımı, yüzde damar efektlerinin oluşturulması, yüzde kullanılan efektde keyframe kullanımı, ışık ayarlarının yapılması gibi detaylar anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, eğitim setinde öğrendiğiniz teknikleri kullanarak videolara dijital efektler uygulayabilir ve bu tekniği geliştirip daha farklı efektler oluşturabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, ile, Yüz, Efekti, Oluşturmak, Yüz, efekti, oluşturulması bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects ile Yüz Efekti Oluşturmak eğitim setinde yer alan Yüz efekti oluşturulması video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects ile Yüz Efekti Oluşturmak Eğitim İçeriği

After Effects ile Yüz Efekti Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

After Effects ile Yüz Efekti Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.