1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

After Effects Timeline Panelinin Detaylı Kullanımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, After Effects CC’nin en çok ve en aktif kullanılan paneli olan timeline paneli kullanımı ile ilgili sıkça sorulan detayları bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; After Effects timeline panelinde kullanılan klavye kısayolları, search kullanımı, timeline’da mouse kısayolları, layer kontrolleri, marker kullanımı ve özellikleri, keyframe’ler ile ilgili tüm detaylar, timeline switchlerin kullanımı, timeline ayarları ve timeline araçlarının kullanımı gibi bir çok konu hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, After Effects’in timeline paneli ile ilgili tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olup, timeline panelini daha etkin ve daha pratik şekilde kullanabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects, Timeline, Panelinin, Detaylı, Kullanımı, Belli, bir, zamana, gitmek bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects Timeline Panelinin Detaylı Kullanımı eğitim setinde yer alan Belli bir zamana gitmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects Timeline Panelinin Detaylı Kullanımı Eğitim İçeriği

After Effects Timeline Panelinin Detaylı Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

After Effects Timeline Panelinin Detaylı Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.