Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

After Effects’de Vektörel Nesnelerle Çalışmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Photoshop ve Illustrator programlarını kullanarak oluşturduğumuz nesnelerle, After Effects’de yaratıcı animasyonlar nasıl yapıldığı hakkında detayları bulabilirsiniz. Eğitim seti içeriğinde; Illustrator’da vektörel nesnelerin oluşturulması, Illustrator blend tool ile özel arkaplanlar oluşturulması, Photoshop ve Illustrator dosyalarının After Effects’e import edilmesi, Photoshop ve Illustrator dosyalarını kullanarak After Effects’de animasyon oluşturulması gibi konuların detaylarını öğreneceksiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, After Effects’de Photoshop ve Illustrator dosyalarını kullanarak animasyonlar oluşturabilir, bu animasyonları videolar içerisine ekleyebilir veya istediğiniz projede bu yöntemi kullanıp kendinizi geliştirebilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, After, Effects’de, Vektörel, Nesnelerle, Çalışmak, Import, edilen, görsellerin, renklerini, düzenlemesi bu eğitimde yer alan konulardır. After Effects’de Vektörel Nesnelerle Çalışmak eğitim setinde yer alan Import edilen görsellerin renklerini düzenlemesi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

After Effects’de Vektörel Nesnelerle Çalışmak Eğitim İçeriği

After Effects’de Vektörel Nesnelerle Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

After Effects’de Vektörel Nesnelerle Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.