Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Android Komponentleri ile Çalışmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde günümüzün en popüler teknolojilerinden Android’in temelini oluşturan komponentler anlatılmıştır. Eğitim boyunca bir Activity nedir, Fragmentler ile Activitylerin arasında nasıl bir ilişki var bunlar incelenmiştir. Intentler, Servisler ve Broadcast Receiver gibi her Android uygulamasının olmazsa olmazı temel taşlarıyla ilgili örnek uygulamalara yer verilmiştir. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde Android’in temel yapısını oluşturan komponentleri derinlemesine öğrenebilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Android, Komponentleri, ile, Çalışmak, Dinamik, Yerleşimli, Fragment, -, 2 bu eğitimde yer alan konulardır. Android Komponentleri ile Çalışmak eğitim setinde yer alan Dinamik Yerleşimli Fragment - 2 video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Android Komponentleri ile Çalışmak Eğitim İçeriği

Android Komponentleri ile Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Android Komponentleri ile Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.