Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Android Studio ile Uygulama Geliştirmeye Başlangıç Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde günümüzün en popüler teknolojilerinden Android ile mobil uygulama geliştirmeye başlayacak. Profesyonel bir Android yazılım geliştiricisi olmaya ilk adımı atacaksınız. Eğitim boyunca bir Android uygulamasının geliştirme ortamının kurulumu nasıl yapılır. Bir sanal cihaz nasıl hazırlanır. Emulator ve simulator arasındaki farklar nelerdir incelenecek. İlk Android uygulamamızı birlikte geliştirip Android kullanıcı arayüzü elementlerini tanıyacağız. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde mobil yazılım dünyasına hızlı bir giriş yapacak. Android’de uygulamaların nasıl geliştirilip Google Play üzerinde yayınlandığını öğreneceksiniz

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Android, Studio, ile, Uygulama, Geliştirmeye, Başlangıç, Android, Studio, Nedir? bu eğitimde yer alan konulardır. Android Studio ile Uygulama Geliştirmeye Başlangıç eğitim setinde yer alan Android Studio Nedir? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Android Studio ile Uygulama Geliştirmeye Başlangıç Eğitim İçeriği

Android Studio ile Uygulama Geliştirmeye Başlangıç Hakkında Sorulan Sorular

Android Studio ile Uygulama Geliştirmeye Başlangıç eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.