Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

AngularJS ile Pratik Web Uygulamaları Hazırlamak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde Google tarafından üretilen ve günümüzde çeşitli javascript kütüphanelerini geride bırakarak gelen ve giderek popülerleşen bir kütüphane olma adayı olan Angularjs anlatılmıştır.Projeye başlarken HTML, CSS Javascript ve Angularjs kullanarak nasıl tasarım yapılır, model tanımlamaları , API kullanımları, HTML içine direktifler eklemek, URL kullanımları ve Grid sitemini nasıl kullanabiliriz gibi tüm detaylara değinilmiştir.Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde. Jquery bağımsız Angularjs kullanarak projelerinizi az kod çok iş mantığı ile hızlı bir şekilde hazırlayabilir ve güçlendirebilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, AngularJS, ile, Pratik, Web, Uygulamaları, Hazırlamak, Javascript, fonksiyonu, ile, angular, js, ng-controller, çekmek bu eğitimde yer alan konulardır. AngularJS ile Pratik Web Uygulamaları Hazırlamak eğitim setinde yer alan Javascript fonksiyonu ile angular js ng-controller çekmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

AngularJS ile Pratik Web Uygulamaları Hazırlamak Eğitim İçeriği

AngularJS ile Pratik Web Uygulamaları Hazırlamak Hakkında Sorulan Sorular

AngularJS ile Pratik Web Uygulamaları Hazırlamak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.