Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Apple Photos (Fotoğraflar) Uygulamasının Kullanımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Mac bilgisayarlarda bulunan Fotoğraflar uygulaması ile fotoğraflarınızda düzenlemelerin nasıl yapıldığı hakında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; Fotoğraflar uygulaması ile ilk tanışma, çalışma ortamının kullanımı, çalışma ortamı ile ilgili püf noktaları, basit düzenlemelerin neler olduğu, fotoğrafarı çoğaltmak, isimlendirmek, efekt kullanımı, yüz tanıma özelliği ile kişileri klasörlemek, detaylı düzenleme bölümünde otomatik düzenleme yapmak, fotoğrafları kırmak, fotoğrafları döndürmek, filtre uygulamak, ayrıntılı düzenleme yapmak, filtreler üzerinde düzenleme yapmak, rötuş ve kırmız gözün giderilmesi gibi konulardan bahsedilmiştir. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Mac bilgisayarınızda bulunan Fotoğraflar uygulamasını kullanarak fotoğrafları basit ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Apple, Photos, (Fotoğraflar), Uygulamasının, Kullanımı, İyileştir, butonu, ile, otomatik, düzenleme, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. Apple Photos (Fotoğraflar) Uygulamasının Kullanımı eğitim setinde yer alan İyileştir butonu ile otomatik düzenleme yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Apple Photos (Fotoğraflar) Uygulamasının Kullanımı Eğitim İçeriği

Apple Photos (Fotoğraflar) Uygulamasının Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Apple Photos (Fotoğraflar) Uygulamasının Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.