Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Audition CC ile Ses ve Müziklerle Çalışmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde Audition ile çalışırken bilinmesi gereken temel kavramları, geleneksel olan ses düzenleme işlemlerini ve işinizde ya da hobi olarak kullanabileceğiniz gelişmiş efektlerde anlatılmıştır. Audition üzerinde neler yapabileceğinizi bu eğitim sayesinde eğlenceli bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, Audition, CC, ile, Ses, ve, Müziklerle, Çalışmak, Müzik, CD’si, Oluşturmak, ve, CD’ye, yazdırmak bu eğitimde yer alan konulardır. Audition CC ile Ses ve Müziklerle Çalışmak eğitim setinde yer alan Müzik CD’si Oluşturmak ve CD’ye yazdırmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Audition CC ile Ses ve Müziklerle Çalışmak Eğitim İçeriği

Audition CC ile Ses ve Müziklerle Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Audition CC ile Ses ve Müziklerle Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.