Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

AutoCAD 2017 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Günümüzde en çok tercih edilen mimari ve mekanik çizim programı olan AutoCAD anlatılmıştır. AutoCAD ile çizim nasıl yapılır, AutoCAD araçları nelerdir, ölçülendirme nasıl yapılır, çizimleri pdf olarak nasıl kaydederiz, blok kaydetme nasıl yapılır, AutoCAD ile çıktı nasıl alınır, AutoCAD projesi nasıl kaydedilir ve nasıl başka bir formatta aktarılır ve daha fazlasını bulabilirisiniz. Bu eğitim seti sonrasında sizlerde AutoCAD programının temel işlevlerini öğrenecek, iki boyutlu bir çizim yapabilecek ve bu çizimin çıktısını alabiliyor duruma geleceksiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, AutoCAD, 2017, Başlangıç, Rehberi, Copy, aracı bu eğitimde yer alan konulardır. AutoCAD 2017 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Copy aracı video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

AutoCAD 2017 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

AutoCAD 2017 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

AutoCAD 2017 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.