1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

AutoCAD ile 3D Çizim Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, AutoCAD ile üç boyutlu çizimin nasıl yapılacağı anlatılmıştır. AutoCAD ile kullanabileceğimiz üç boyut araçlar nelerdir, AutoCAD'in üç boyut görünümleri nasıldır, üç boyuta kaldırma yöntemleri nelerdir, AutoCAD ile üç boyutlu bir modelleme nasıl yapılır gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde, AutoCAD programı ile üç boyutlu çizim yapabileceksiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, AutoCAD, ile, 3D, Çizim, Çalışma, alanının, değiştirilmesi bu eğitimde yer alan konulardır. AutoCAD ile 3D Çizim eğitim setinde yer alan Çalışma alanının değiştirilmesi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

AutoCAD ile 3D Çizim Eğitim İçeriği

AutoCAD ile 3D Çizim Hakkında Sorulan Sorular

AutoCAD ile 3D Çizim eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.