Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Bootstrap 3 ve LESS ile Çalışmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Bootstrap ve Less ile web sitelerinize daha çok hakim olmanızı sağlayan detaylar verilmiştir artık Less ile daha fazlasını yapabilirsiniz. Prepros ile Less kodları nasıl compile edilir ve nasıl yapılandırılacağını öğrenebilirsiniz, Less dosya yapısı, ontlar ile çalışmak, renkler, aralıklar ve daha fazlasını bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra Less ile web siteleriniz hızlı bir şekilde geliştirebilir rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Bootstrap, 3, ve, LESS, ile, Çalışmak, Bootstrap, konfigüre, etmek, ve, başlamak bu eğitimde yer alan konulardır. Bootstrap 3 ve LESS ile Çalışmak eğitim setinde yer alan Bootstrap konfigüre etmek ve başlamak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Bootstrap 3 ve LESS ile Çalışmak Eğitim İçeriği

Bootstrap 3 ve LESS ile Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Bootstrap 3 ve LESS ile Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.