Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

C# ile Fluent NHibernate Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde veritabanı işlemlerini gerçekleştirirken kullanabileceğimiz ORM sistemlerinden Fluent NHibernate’yi inceledik. NHibernate’in genel yapısından, projelerimize nasıl ekleyebileceğimizden, çalışma şeklinin ne olduğundan bahsettik. Örnek bir veritabanı üzerinde kullanarak hiç SQL komutu yazmadan temel veritabanı işlemlerini gerçekleştirdik. Bu eğitim seti sonunda sizde Fluent NHibernate kullanarak veri tabanı ile ilgili işlemlerinizi kolayca yapabileceksiniz

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, C#, ile, Fluent, NHibernate, ISessionFactory, ve, ISession, referansları bu eğitimde yer alan konulardır. C# ile Fluent NHibernate eğitim setinde yer alan ISessionFactory ve ISession referansları video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

C# ile Fluent NHibernate Eğitim İçeriği

C# ile Fluent NHibernate Hakkında Sorulan Sorular

C# ile Fluent NHibernate eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.