1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Çağrı Merkezinde Etkili Takım Koçu Olmak Eğitim Detayı

Dünyanın en zor işlerinden biri olan çağrı merkezinde çalışmak sabır ister. Her telefonu açışınızda, gülümsemeniz yada gülümser ses tonunda olmanız gerekmektedir. Sinirli veya gergin müşterilere karşı yine aynı şekilde gülümser ses tonunda konuşmanız gerekmektedir. Etkili takım koçu olmak için takımınızı motive yada takdir etme yolları ile çalışmalarında verimliliği arttırabilirsiniz. İnsancıl olmalıyız, paylaşımcı olmalıyız, hedefe inanmalıyız ve inandırmalıyız, adil şekilde karar almalıyız, ben değil biz demeliyiz, müşteri odaklı olmalıyız... Bu eğitim setinde, yöneticimiz adına nasıl karar almalıyız, nasıl yenilikçi olmalıyız ve çalışanların performansını nasıl adil bir şekilde değerlendirmeliyiz gibi tüm soruların cevabını detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, ekibinizi yönetip etkili bir takım koçu olabilirsiniz.

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, Çağrı, Merkezinde, Etkili, Takım, Koçu, Olmak, Sabırlı, ve, insancıl, olmak bu eğitimde yer alan konulardır. Çağrı Merkezinde Etkili Takım Koçu Olmak eğitim setinde yer alan Sabırlı ve insancıl olmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Çağrı Merkezinde Etkili Takım Koçu Olmak Eğitim İçeriği

Çağrı Merkezinde Etkili Takım Koçu Olmak Hakkında Sorulan Sorular

Çağrı Merkezinde Etkili Takım Koçu Olmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.