Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Cinema 4D Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

3D dünyasının parlayan yıldızı Cinema 4D, Hollywood başta olmak üzere sinema sektöründe tanıtım ve reklamcılık alanında, mimari çizimlerin görselleştirilmesi ve çeşitli yelpazelerde kullanıcılarına destek sağlıyor. Bu eğitim setinde, Cinema 4D programının genel özellikleri, 3 boyutlu objeler oluşturmak, objeler üzerinde düzenleme yapmak, arayüz ve temel araçlar anlatılmıştır. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde 3 boyutlu objeler oluşturup render alabilir duruma geleceksiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Cinema, 4D, Başlangıç, Rehberi, Sahne, görüntüsünü, ayarlamak bu eğitimde yer alan konulardır. Cinema 4D Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Sahne görüntüsünü ayarlamak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Cinema 4D Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Cinema 4D Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Cinema 4D Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.