Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Cinema 4D ile Işık ve Sahne Kullanımı Eğitim Detayı

3 boyutlu programlarda gerçekçi görüntüler elde etmek için ışık ve sahnenin iyi ayarlanması gerekir. Bu eğitim setinde sizlere, ışık ve ışık türleri, kamera türleri ve ayarları, çevresel şartların objeler üzerindeki etkileri anlatılmıştır. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra görsellik açısından daha zengin ve daha gerçekçi render sonuçları alabilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Cinema, 4D, ile, Işık, ve, Sahne, Kullanımı, Infinite, Light bu eğitimde yer alan konulardır. Cinema 4D ile Işık ve Sahne Kullanımı eğitim setinde yer alan Infinite Light video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Cinema 4D ile Işık ve Sahne Kullanımı Eğitim İçeriği

Cinema 4D ile Işık ve Sahne Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Cinema 4D ile Işık ve Sahne Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.