Cinema 4D ile Render İşlemleri

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL
1x
0.75x 1.0x 1.25x 1.5x

Cinema 4D ile Render İşlemleri Eğitim Seti

Bir 3D çalışmada; modellemeniz, sahneniz, ışık ve materyal kullanımınız ne kadar iyi olursa olsun, yaptığınız işin kalitesini aldığınız render ortaya çıkartacaktır. Cinema 4D ile en doğru render işlemini yapmak ve render süresini detaylı ayarlar yaparak kısaltmak mümkün. Bu eğitim setinde Cinema 4D içerisindeki detaylı ayarlar, fizikal render gibi gelişmiş render motorları, depth of field, global illumination ve ambient occlusion gibi render efektler anlatılmıştır. Bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde gerçeğe yakın render sonuçları alabilir ve render performansını arttırabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Cinema 4D ile Render İşlemleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.820+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.