Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Cinema 4D ile Render İşlemleri Eğitim Detayı

Bir 3D çalışmada; modellemeniz, sahneniz, ışık ve materyal kullanımınız ne kadar iyi olursa olsun, yaptığınız işin kalitesini aldığınız render ortaya çıkartacaktır. Cinema 4D ile en doğru render işlemini yapmak ve render süresini detaylı ayarlar yaparak kısaltmak mümkün. Bu eğitim setinde Cinema 4D içerisindeki detaylı ayarlar, fizikal render gibi gelişmiş render motorları, depth of field, global illumination ve ambient occlusion gibi render efektler anlatılmıştır. Bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde gerçeğe yakın render sonuçları alabilir ve render performansını arttırabilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Cinema, 4D, ile, Render, İşlemleri, Options, sekmesi bu eğitimde yer alan konulardır. Cinema 4D ile Render İşlemleri eğitim setinde yer alan Options sekmesi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Cinema 4D ile Render İşlemleri Eğitim İçeriği

Cinema 4D ile Render İşlemleri Hakkında Sorulan Sorular

Cinema 4D ile Render İşlemleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.