Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

CorelDraw ile Kartvizit Tasarımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere CorelDraw ile iki farklı kartvizit örneği tasarlayarak montaj tekniklerini, matbaa işaretleri eklemeyi, maliyetleri düşürmek adına revoltalı montajı ve işlerimizi pratik ve hızlı tasarlamak adına ise Corel'in doküman özelliklerinden label ve book ayarlarını kartvizite uygun hale dönüştürmeyi anlatılmıştır. Sizler de bu eğitim seti sonunda kartvizitlerinizi tasarlayabilir ve az maliyetle baskıya gönderecek şekilde montajlayabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, CorelDraw, ile, Kartvizit, Tasarımı, Revoltalı, Montaj, tekniği bu eğitimde yer alan konulardır. CorelDraw ile Kartvizit Tasarımı eğitim setinde yer alan Revoltalı Montaj tekniği video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

CorelDraw ile Kartvizit Tasarımı Eğitim İçeriği

CorelDraw ile Kartvizit Tasarımı Hakkında Sorulan Sorular

CorelDraw ile Kartvizit Tasarımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.