Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

CorelDraw ile Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımları Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde CorelDraw ile logo ve kurumsal kimlik tasarımları logo tasarım örnekleri, antetli kağıt, kartvizit, fatura ve zarf tasarımları nasıl oluşturulur, spot renkler de kullanarak tüm detayları ile anlatılmıştır. Sizler de bu eğitim seti sonunda baskıya uygun olarak kurumsal kimlik çalışmaları tasarlayabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, CorelDraw, ile, Logo, ve, Kurumsal, Kimlik, Tasarımları, Spot, Renk, ile, çalışmak, ve, ön, izlemek bu eğitimde yer alan konulardır. CorelDraw ile Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımları eğitim setinde yer alan Spot Renk ile çalışmak ve ön izlemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

CorelDraw ile Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımları Eğitim İçeriği

CorelDraw ile Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımları Hakkında Sorulan Sorular

CorelDraw ile Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarımları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.