Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

CorelDraw ile Vektörel Çizim Teknikleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere Corel Draw programında nasıl çizim yapılır konusunu ayraç tasarımı yaparak anlatılmıştır. Programın pratik kısayol özelliklerini kullanarak hızlı bir şekilde nasıl çizim yapılır, çizim için kullanılan teknik özellikler nelerdir tüm detayları ile örneklenmiştir.Sizler de bu eğitim seti sonunda CorelDraw programında vektörel çizim yapabilirsiniz. Kendinize ayraçlar tasarlayabilir ve kolaylıkla montajlayabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, CorelDraw, ile, Vektörel, Çizim, Teknikleri, Vektörel, çizim, ile, tasarım, yapmak bu eğitimde yer alan konulardır. CorelDraw ile Vektörel Çizim Teknikleri eğitim setinde yer alan Vektörel çizim ile tasarım yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

CorelDraw ile Vektörel Çizim Teknikleri Eğitim İçeriği

CorelDraw ile Vektörel Çizim Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

CorelDraw ile Vektörel Çizim Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.