Çözüm Odaklı Olmak

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Çözüm Odaklı Olmak Eğitim Seti

Hangi işi yapıyorsanız yapın ya da hangi pozisyonda olursanız olun, 21. yüzyılda sahip olmanız gereken en önemli yetkinliklerden biri “çözüm odaklı olmak”tır. Hayatınızın çoğu anında, özellikle de önemli bir işi yapmak üzereyken sıklıkla problemlerle karşı karşıya gelirsiniz. Bu problemler karşısında verdiğiniz tepkiler, hayatınız ve kariyeriniz için oldukça önemlidir. Problemle karşılaştığınız an “eyvah yandım!” demek yerine, “hmmm bu şekilde olmuyorsa, farklı nasıl yapabiliriz?” şeklinde düşünerek çok daha iyi çözümler üretebilirsiniz. 

Unutmayın ki hayatınız boyunca problemler ile karşılaşacaksınız ve karşınıza çıkan problemlerin çoğunlukla çok basit bir çözümü vardır. O yüzden öncelikle sakin olmalı ve basit düşünmelisiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Çözüm Odaklı Olmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.313+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.