1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Dijital Çağda Oyunlaştırma Eğitim Detayı

Oyunun tarihsel gelişimiyle insan hayatındaki etkilerini ve oyunlaştırma hakında tüm detayları bu eğitimde bulabilirsiniz. Eğitim setinde oyunun tanımını, tarihsel gelişimini, oyun akışı ve teoremlerini, oyunun gücünü ve oyunlaştırmada nasıl kullanacağımızı, geleneksel ve modern oyunlaştırma örneklerini, oyunlaştırma modellerini mekaniklerini, dinamiklerini ve bileşenlerini, oyunlaştırmanın psikolojik altyapısında olan davranış teoremlerini, içsel ve dışsal motivasyona vurgu yapmayı, oyunlaştırmanın geleceğinden ve bazı hazır uygulamalardan bahsedilmiştir. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, oyunlaştırmanın oyundan farklı bir yaklaşım olduğunu öğrenmiş olacak, hem kişisel hem iş hayatınızda bazı hedeflere ulaşmakta oyunlaştırma kullanabilir ve uygulayabilir hale geleceksiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Dijital, Çağda, Oyunlaştırma, Tarihte, oyun, ve, oyunun, gelişimi bu eğitimde yer alan konulardır. Dijital Çağda Oyunlaştırma eğitim setinde yer alan Tarihte oyun ve oyunun gelişimi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Dijital Çağda Oyunlaştırma Eğitim İçeriği

Dijital Çağda Oyunlaştırma Hakkında Sorulan Sorular

Dijital Çağda Oyunlaştırma eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.