1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Doğru Nefes Kullanımı Eğitim Detayı

Doğru nefes, karına alınan tam ve doğal nefestir. 0-6 yaş arasındaki bebeklerin karınlarına bakıldığında belli olan, karında başlayıp göğüsle devam eden ve akışla devam eden nefestir. Normal hayatta aldığımız nefes, burunda başlar ve burunda biter. Ama dönüştürücü doğal nefeste seanslara girildiği zaman, ağızdan nefes alıp ağızdan vermek öğrenilir.

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, Doğru, Nefes, Kullanımı, Nefes, alıp, verirken, yapılan, hatalar, nelerdir? bu eğitimde yer alan konulardır. Doğru Nefes Kullanımı eğitim setinde yer alan Nefes alıp verirken yapılan hatalar nelerdir? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Doğru Nefes Kullanımı Eğitim İçeriği

Doğru Nefes Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Doğru Nefes Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.