Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

DRI Tekniği ile Mükemmel Gece Fotoğrafları Eğitim Detayı

DRI (Dynamic Range Increase), fotoğraftaki ışık patlamalarını engellemek için kullanılan bir tekniktir. Farklı pozlama süreleriyle çekilen fotoğrafların Photoshop ile birleştirilerek mükkemmel gece fotoğrafları oluşturmayı bu eğitim seti ile öğrenebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, DRI, Tekniği, ile, Mükemmel, Gece, Fotoğrafları, Watermark, ile, fotoğrafları, koruma, altına, almak bu eğitimde yer alan konulardır. DRI Tekniği ile Mükemmel Gece Fotoğrafları eğitim setinde yer alan Watermark ile fotoğrafları koruma altına almak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

DRI Tekniği ile Mükemmel Gece Fotoğrafları Eğitim İçeriği

DRI Tekniği ile Mükemmel Gece Fotoğrafları Hakkında Sorulan Sorular

DRI Tekniği ile Mükemmel Gece Fotoğrafları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.