Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Düşünce Okuma Eğitim Detayı

Düşünce okuma mistik bir olay değildir. Doğuştan gelen ve hepimizde var olan bir yetenektir. Bizim hayattaki varlığımızı devam ettirebilmemiz için, karşılaştığımız insanların duygularını, düşüncelerini ve niyetlerini anlayabilmemiz gerekmektedir. Karşımızdakinin düşüncelerini ve hislerini anlayabilmek için, üç tane önemli noktaya dikkat edilmelidir. Bunlardan ilki, karşımızdaki kişiye tarafsız bir şekilde yaklaşmaktır. Yani biz olayları tüm çıplaklığıyla değerlendirebilmek için tarafsızlığımızı korumalıyız. Karşımızdakinde herhangi bir şey aramamalıyız. Karşımızdaki kişiden gelen sinyalleri zamanında algılayabilmek için anda kalmamız gerekmektedir. Yani tüm dikkatimizle karşımızdakine yoğunlaşmamız gerekir. Kendimizi o ana veremiyorsak sinyalleri kaçırma ihtimalimiz o derece yüksektir. Aldığımız sinyalleri nasıl okumamız gerektiğini de bilmemiz gerekmektedir. Çünkü tek bir noktadan yola çıkarak herhangi bir varsayımda bulunursak, bu iki taraf açısından da ilişkiye zarar verebilir.

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, Düşünce, Okuma, Düşünce, okumayı, herkes, yapabilir, mi? bu eğitimde yer alan konulardır. Düşünce Okuma eğitim setinde yer alan Düşünce okumayı herkes yapabilir mi? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Düşünce Okuma Eğitim İçeriği

Düşünce Okuma Hakkında Sorulan Sorular

Düşünce Okuma eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.