Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Edge Animate ile Hareketli Dergi Kapağı Hazırlamak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde; Kullanılacak objeleri nasıl sahneye alınacağını ve font düzenlemeleri gibi detaylı bilgileri bulacaksınız. Dergi kapağının tablet uygulamasında kullanmak için zengin animasyonlar ile hazırlayacağımız ve sizlerinde bu eğitim setiyle birlikte dergi kapağının detaylı animasyonlarını öğrenebilir ve Dergi Kapağı Tasarımı Nasıl Yapılır? eğitim setinde tablete nasıl uyarlandığını ve tasarımla ilgili tüm detayları bulabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Edge, Animate, ile, Hareketli, Dergi, Kapağı, Hazırlamak, Photoshop, ile, resimlerimizi, PNG, formatına, çevirmek, ve, kaydetmek bu eğitimde yer alan konulardır. Edge Animate ile Hareketli Dergi Kapağı Hazırlamak eğitim setinde yer alan Photoshop ile resimlerimizi PNG formatına çevirmek ve kaydetmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Edge Animate ile Hareketli Dergi Kapağı Hazırlamak Eğitim İçeriği

Edge Animate ile Hareketli Dergi Kapağı Hazırlamak Hakkında Sorulan Sorular

Edge Animate ile Hareketli Dergi Kapağı Hazırlamak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.